БРОВАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [213]
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

3 грудня 2014р. пройшов захист робіт членів Малої Академії наук. Детальніше дивитись тут>>>

Мала Академія наук діє

3 грудня 2014 року на базі ліцею Великодимерського НВК пройшов захист  робіт членів Малої Академії наук. Вихованці Броварського районного центру туризму Федоренко Анна та Вороний Євген виступили з своїми науковими роботами у секції історичного краєзнавства.

Євген Вороний, вихованець гуртка «Юний дослідник-краєзнавець», що працює на базі Літківської ЗОШ І-ІІІст., (керівник Сацьків Я.Ф.) захищав роботу «Народні промисли та ремесла в селі Літки на Київщині». Метою даного дослідження є з’ясування маловідомих сторінок  з історії ремесел та промислів в селі Літки, відновлення, збереження і пропаганда кращих надбань матеріально-побутової культури, створеної жителями села.

Анна Федоренко, вихованка гуртка «Юний дослідник-краєзнавець», що працює на базі Княжицької ЗОШ І-ІІІст., (керівник Куценко Л.М.) тільки розпочала  роботу над  темою канівської роботи і тому виступала з рефератом «З історії Княжич: видатні люди села». Актуальність даної роботи полягає в тому, що видатні люди (кавалери орденів, кандидати наук, художники, заслужені діячі і т.д.) – це національний фонд України, гордість держави. Їхній життєвий і професійний досвід (а головне вклад в розбудову нашої країни) – багатющий матеріал для вивчення і наслідування.

Категорія: Мої статті | Додав: brct (04.12.2014)
Переглядів: 188 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Офіційні сайти