Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

1 березня 2014 року відбувся ІІ етап Кубку Броварського району з пішохідного туризму серед гуртківців БРЦТ. Детальніше дивитись тут>>>

Цікаве дозвілля у вихідний день

1 березня 2014 року на базі Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся ІІ етап Кубку Броварського району з пішохідного туризму у закритих приміщеннях серед гуртківців Броварського районного центру туризму. В змаганнях прийняли участь спортсмени з 10 загальноосвітніх закладів району, ( всього 50 учасників). До програми змагань входила дистанція «Смуга перешкод» І класу. Загальний командний залік змагань проходив за сумою особистих результатів серед хлопців та дівчат.

Змагання розпочалися хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих борців за кращу долю нашого народу під час революційних подій на Майдані та підняттям Державного Прапору.

В загальнокомандній першості І місце зайняла команда гуртківців Броварського районного центру туризму (керівник гуртка Мельниченко Олексій Олександрович), другими були вихованці Шевченківсьої ЗОШ І-ІІІст. (керівник гуртка Ходос Владислав Володимирович), третє місце зайняли гуртківці Требухівської ЗОШ І-ІІІст. (керівник гуртка Ладан Сергій Юрійович). В особистому заліку серед хлопців першим був Бурдюк Антон, друге і третє місце поділили Кравець Назар та Коршков Євген (всі з команди БРЦТ), серед дівчат відповідно призові місця зайняли Борисенко Анна, Ляшевська Сніжана (Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Козенюк Марта (Калинівська ЗОШ І-ІІІст., керівник гуртка Чекиня Любов Миколаївна).

23 березня в Требухівський ЗОШ І-ІІІст. відбудеться завершальний – третій етап змагань, де гуртківці-туристи остаточно з’ясують, хто ж з них є найсильнішим.

Категорія: Мої статті | Додав: brct (03.03.2014)
Переглядів: 384 | Рейтинг: 0.0/0