Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

10 листопада 2013 року вихованці БРЦТ стали переможцями відкритої першості м.Києва із велосипедного туризму. Детальніше дивитись тут>>>

Традиційно кожної осені вихованці Броварського центру туризму приймають участь у відкритій першості м.Києва учнівської молоді із велосипедного туризму. В змаганнях які цього року відбулися 10 листопада  на території ВДНГ (виставки досягнень народного господарства) приймали участь 18 команд (109 учасників). Честь Центру туризму на цих змаганнях захищали наші вихованці, школярі Семиполківського НВК. І результати, які вони показали, перевершили всі наші сподівання. Із п’яти наших спортсменів четверо стали призерами змагань. Серед юнаків молодшого віку І місце зайняв Герасименко Роман, у середній групі серед дівчат Безпала Юлія зайняла ІІІ місце, а в старшій віковій групі Берус Олександр, серед хлопців, і Матвієнко Анна, серед дівчат, зайняли перші місця. То ж мікроматч Київ – Семиполки, можна сказати, завершився нашою перемогою.

Змагання показали, що регулярні заняття і тренування не пройшли даром, що тільки наполеглива праця приводить до успіху. Так тримати!!!

Категорія: Мої статті | Додав: brct (12.11.2013)
Переглядів: 384 | Рейтинг: 0.0/0