БРОВАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ
Вітаю Вас Гість

Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

            "Зачарована Десна-2011”


   2-4 вересня 2011року відбудеться відкритий Кубок Броварського району  з техніки водного туризму "Зачарована Десна-2011”. Змагання            проводяться під патронатом голови Броварської районної державної адміністрації Іваненка П.П. Запрошуємо  до участі всіх бажаючих!         Положення  про Кубок "Зачарована Десна-2011" дивитись тут

                         На Карпати...

      З 24 по 29 липня 2011 року  відбувся відкритий Чемпіонат Закарпаття з пішохідного туризму серед учнівської молоді «Євро Карпати-2011». Змагання проходили  в урочищі Дубки Ужгородського району.  Київщину представляла  команда Броварського районного центру туризму, яка посіла 8 місце серед 16 команд України. Ця команда вперше виступала на змаганнях такого рангу. Тож по бажаємо їй  удачі у нових стартах. 

   

"Школа безпеки -2011"


 З 13 по 17 травня 2011 року відбулися обласні змагання юних рятувальників .Броварський  район представляла  команда Броварського районного центру туризму. Вихованці Центру туризму - неодноразові переможці змагань; вони підтвердили це, посівши ІІ місце в змаганнях.  Тож ми бажаємо їм нових перемог і не зупинятися на досягнутому.


    

Як завжди - перші !!!

    В м. Преяслав-Хмельницький з 13 по 17 травня 2011 відбулися обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді  Київщини.Команду Броварського району представляла команда Броварського районного центру туризму, школярів Требухівської ЗОШ І-ІІІст.  Ця команда неодноразово відстоювала Броварський район та Київську область на змаганнях різних рівнів, і на цей раз  не здала позиції переможців змагань.

 На протязі всіх днів наші вихованці показували свою майстерність, впевнено займаючи місце лідера на всіх дистанціях.І як результат-перше місце
Велопробіг по поясу Слави міста-героя Києва


Битва за Київ – одна із самих кривавих і героїчних сторінок нашої історії. Про це свідчать ті факти, що при обороні і визволенні Києва загинуло біля одного мільйона чоловік. У битві за Дніпро звання Героя Радянського Союзу отримало 2500 чоловік із близько 12000, яким ці звання було присвоєно за всю історію існування цієї відзнаки. Під Києвом було зірвано план «блітц-крігу» (блискавичної війни) проти Радянського Союзу. Адже героїчною обороною столиці України наші бійці дали можливість країні отямитись від першого шоку, викликаного нападом фашистської Німеччини, організувати оборону, підтягнути сили, знекровити і виснажити відбірні німецькі дивізії. Подвиг оборонців Києва можна сміливо порівнювати з подвигом трьохсот спартанців, які під Фермопілами в древній Греції ціною власного життя затримали ворогів, що переважали їх у багато разів. Битва за Дніпро, взяття неприступного Східного валу – це дійсно героїчна і сумна сторінка нашої історії, адже 500 000 – пів мільйона! кращих синів і дочок нашого народу склали голови під час цієї битви. Ще таку ж кількість людей було втрачено вбитими і полоненими під час оборони Києва. Ви тільки вдумайтесь, якими цифрами оперуємо ми, говорячи про оборону і взяття Києва, про ту криваву данину, яку сплатив наш народ.

   Залишилися одиниці людей, що приймали участь у цій кривавій війні. Нема вже тієї країни, за яку проливали кров наші діди і прадіди. Але це ніяк не дає права нам забувати свою історію. Так не повинно бути. Молодих людей, які не знають лихоліття війни, потрібно виховувати, вчити на героїчних сторінках нашої історії, шанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за наше щасливе майбутнє.

   Саме з такою метою з 28 квітня по 1 травня цього року вихованці Броварського районного центру туризму здійснили велосипедний туристичний похід по «Поясу слави міста-героя Києва», присвячений 66-й річниці Великої перемоги у Великій Вітчизняній війні. Сто двадцять кілометрів за чотири дні подолали наші вихованці, знайомлячись з першою лінією Київського укріпленого району. Велопробіг було здійснено завдяки сприянню Броварської РДА та районної Ради. Хочеться безпосередньо подякувати Деменку А.В., заступнику голови РДА, Шульзі В.Є., заступнику голови районної ради, та начальникам відділів освіти Лукашевичу С.І. та культури Унгуряну Г.П. за активну участь у проведенні цього заходу

До здорового способу життя

        


      «Через фізичну культуру і спорт до здорового способу життя», – під таким девізом проходив 17 травня 2011р.  фестиваль з велосипедного спорту під патронатом голови Київської облдержадміністрації Присяжнюка А.Й., присвяченого 25-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС. В заході приймали участь команди велосипедистів Київської обл.

   Броварщину представляли вихованці Броварського районного центру туризму які займаються в гуртках «Спортивний туризм» (керівник Гарачук О.В.) та «Велосипедний туризм» (керівник Новосольов М.С.), які працюють    на базі Шевченківської  та Княжицької ЗОШ І-ІІІ ст.  

  

Перша вода

  Основним принципом роботи Броварського районного центру туризму є найбільш повне задоволення потреб наших вихованців. Саме тому, з цього року ми починаємо розвивати новий для нас вид туризму – водний. В с.Хохітва Богуславського району, на річці Рось, наші вихованці прийняли участь у обласних змаганнях з водного туризму (серед дорослих). Наші гуртківці під керівництвом керівників гуртків БРЦТ Косарчука О.С.  та Гарачука  О.В. зайняли зайняли третє місце на дистанції «Рятувальні роботи», склавши гідну конкуренцію дорослим спортсменам.


                                 Готуємо нову зміну

   Складні погодні умови цьогорічної весни не стали на заваді вихованцям гуртка «Спортивний туризм» Броварського районного центру туризму (керівники  Нестеренко Є.В. та Друкаренко Ю.Ю.). Вони 10 квітня 2011р. прийняли участь у відкритій першості м.Києва з техніки пішохідного туризму. Центр туризму був представлений командами двох вікових груп – середнього та молодшого віку. Змагання відбувалися в урочищі Лиса гора, що знаходиться недалеко від станції метро Видубичі. Ми вже звикли, що наші вихованці завжди кращі, але в цьому році учасники команди старшого віку закінчують навчання в Требухівській ЗОШ І-ІІІст. і більше не будуть виступати в учнівських змаганнях. Тому проблема зміни поколінь зараз дуже актуальна. Але результати цих змагань вселяють у нас впевненість, що наші позиції не будуть здані. Наші вихованці у обох вікових групах стали призерами цих змагань, зайнявши другі місця в обох вікових групах. Всі дванадцять учасників команди виконали ІІІ дорослий розряд з пішохідного туризму, а коли зважити, що юним спортсменам всього 11-14 років, то такі досягнення можна вважати високими. То ж ми з надією можемо дивитися у майбутнє і надіятись на нові перемоги.


Туристський сезон відкрито!


          


    Цими вихідними в суботу 2 квітня 2011 року в районі залізничної зупинки «Ялинка» відбулися змагання з велосипедного туризму серед гуртківців БРЦТ. В змаганнях прийняло участь тринадцять команд із шкіл району. 
    В програму змагань входили три дистанції: «Фігурне водіння велосипеда», комплексна дистанція та «Крос-кантрі». В змаганнях завжди перемагають сильніші. Хто ж переміг у цих напружених змаганнях? Важко було змагатися із вихованцями гуртка велотуризму із Княжицької ЗОШ І-ІІІст. (тренер Новосьолов М.С.), але спортсмени із інших шкіл, зокрема із Требухівської ЗОШ І-ІІІст. (тренер Нестеренко Є.В.), Шевченківської ЗОШ І-ІІІст. (тренер Гарачук О.В.), Зазимського НВК (тренер Книш С.С.) склали їм конкуренцію. Серед призерів на трьох дистанціях учасники із команд Княжицької ЗОШ І-ІІІст. (Лесик Олександр, Петренко Вадим, Царик Олександр, Вітер Людмила, Куценко Світлана, Шепітько Наталка, Ведерко Катерина), Требухівської ЗОШ І-ІІІст. (Москаленко Олена, Москаленко Олександр, Сіра Валерія), Шевченківської ЗОШ І-ІІІст. (Тукало Дмитро, Мірошниченко Матвій, Подольян Тетяна).

    Закріплення на практиці знань правил дорожнього руху, навички управління велосипедом, спілкування з друзями, час, проведений з користю і в колі друзів – ось що таке змагання з велосипедного туризму, які традиційно проводяться щовесни Броварським районним центром туризму.

Протоколи районих змагань з велосипедного туризму "дивитися тут" 

Вдома і стіни допомагаютьДва останні роки між командами Київської та Луганської області точиться запекла боротьба за право називатися кращою командою серед юніорів з пішохідного туризму. Минулої зими в очних змаганнях на Кубок України з пішохідного туризму серед юніорів, які відбулись у місті Донецьку,  кращими були спортсмени із Луганської області. А влітку ХХХІХ Чемпіонат України з пішохідного туризму приймала Київщина і, в м.Біла Церква, а вдома, як кажуть, і рідні стіни допомагають, перемогла команда Київської області. Честь Київщини на цих змаганнях захищали вихованці Броварського районного центру туризму під керівництвом тренера Зінченка В.М. І вперше в історії  цих змагань команда нашої області стала чемпіоном серед юніорів з пішохідного туризму.

І ось у новому двобої зійшлись команди-суперниці. З 22 по 27 лютого 2011 року у м.Краматорську Донецької області відбулись змагання десятого Кубку України з пішохідного туризму серед юніорів. В змаганнях приймали участь команди з усієї України. Ранг змагань був досить високий. На дистанціях ІІІ та ІV класу змагалися п’ятнадцять кандидатів у майстри спорту із пішохідного туризму і, приємно, що шість із них представляли нашу команду. Це – Зубок Сергій (КМС), Мельниченко Олексій (КМС), Сом Олег (КМС), Мельниченко Дмитро (КМС), Ладан Сергій, Харченко Людмила (КМС), Стеценко Дарина (КМС), Галич Юля. Знову вперта і безкомпромісна боротьба. Але не даремне  повір’я, що вдома і стіни допомагають. За результатами змагань місця на п’єдесталі команди зайняли таким чином: перше місце – Луганська область, друге – Донецька, третє – Київська.

Влітку на Вінничині відбудуться ювілейні ХХХХ змагання з пішохідного туризму серед юніорів, тож питання, хто є найсильнішим на даний момент залишається відкритим. І дуже хотілося б, щоб Кубок чемпіонів України над головою підняли саме наші вихованці.


"Так тримати!"

 

    На Броварщині, в селі Требухів, з 11 по 13 лютого 2011 року відбулися обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед юніорів

   Бути «господарями» цих змагань – велика честь для будь-якої команди але це ще й велика відповідальність. До Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з’їхалося 20 кращих команд області з 20 районів Київщини. Броварщину представляють господарі – учні Требухівської ЗОШ, вихованці БРЦТ.

   Змагання проводилися на двох дистанціях: командна дистанція ІІ класу зв'язок та командна дистанція ІІ класу. Два дні спортивний зал Требухівської ЗОШ був спортивним центром Київщини для спортсменів-туристів

   12 лютого відбувалися змагання зв'язок, тобто парами. Спочатку стартували чоловічі зв’язки – їх було 12. Найкращими виявились зв’язки господарів у складі Мельниченка Олексія та Зубка Сергія. Друге місце посіла зв’язка міста Славутич, а трете місце посіла команда міста Бориспіль.

   У другій половині дня змагалися змішані та жіночі зв’язки – їх було 28. Перше та трете місця вибороли зв’язки з Переяслав-Хмельницького району, а друге місце зв’язка Броварського району – Сом Олег та Харченко Людмила. За сумою результатів двох зв'язок призерами стали: Сквирський район – трете місце, Переяслав-Хмельницький район – друге місце, Броварський район – перше місце.

   13 лютого на командній дистанції команди у складі чотирьох спортсменів показували майстерність командної злагодженої дії у подоланні етапів дистанції. Трійку лідерів склали команди Переяслав-Хмельницького району – трете місце, міста Бориспіль – друге, Броварського району  – перше.

   Отже за сумою двох днів призерами змагань стали команди: міста Бориспіль, бронзові призери області, Переяслав-Хмельницького району – срібні призери, команда Броварського району – чемпіони. Хочеться відмітити що наші земляки – вихованці Броварського районного Центру туризму, що працює на базі Требухівської ЗОШ в п’яте поспіль стали чемпіонами області, досягнувши абсолютного результату (п’ять із п’яти). Для Мельника Олексія, Сома Олега, Зубка Сергія, Харченко Людмили та Стеценко Дарини це було справою честі, адже вони чинні чемпіони України зі спортивного туризму, кандидати у майстри спорту.

   Можна сказати: «Справу зроблено! Справу зроблено на відмінно! Так тримат

                                    


Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Пошук

Офіційні сайти