Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Так тримати!. Дивитись тут>>>
На Броварщині, в селі Требухів, з 11 по 13 лютого 2011 року відбулися обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед юніорів

Бути «господарями» цих змагань – велика честь для будь-якої команди але це ще й велика відповідальність. До Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з’їхалося 20 кращих команд області з 20 районів Київщини. Броварщину представляють господарі – учні Требухівської ЗОШ, вихованці БРЦТ.

Змагання проводилися на двох дистанціях: командна дистанція ІІ класу зв'язок та командна дистанція ІІ класу. Два дні спортивний зал Требухівської ЗОШ був спортивним центром Київщини для спортсменів-туристів

12 лютого відбувалися змагання зв'язок, тобто парами. Спочатку стартували чоловічі зв’язки – їх було 12. Найкращими виявились зв’язки господарів у складі Мельниченка Олексія та Зубка Сергія. Друге місце посіла зв’язка міста Славутич, а трете місце посіла команда міста Бориспіль.

У другій половині дня змагалися змішані та жіночі зв’язки – їх було 28. Перше та трете місця вибороли зв’язки з Переяслав-Хмельницького району, а друге місце зв’язка Броварського району – Сом Олег та Харченко Людмила. За сумою результатів двох зв'язок призерами стали: Сквирський район – трете місце, Переяслав-Хмельницький район – друге місце, Броварський район – перше місце.

13 лютого на командній дистанції команди у складі чотирьох спортсменів показували майстерність командної злагодженої дії у подоланні етапів дистанції. Трійку лідерів склали команди Переяслав-Хмельницького району – трете місце, міста Бориспіль – друге, Броварського району – перше.

Отже за сумою двох днів призерами змагань стали команди: міста Бориспіль, бронзові призери області, Переяслав-Хмельницького району – срібні призери, команда Броварського району – чемпіони. Хочеться відмітити що наші земляки – вихованці Броварського районного Центру туризму, що працює на базі Требухівської ЗОШ в п’яте поспіль стали чемпіонами області, досягнувши абсолютного результату (п’ять із п’яти). Для Мельника Олексія, Сома Олега, Зубка Сергія, Харченко Людмили та Стеценко Дарини це було справою честі, адже вони чинні чемпіони України зі спортивного туризму, кандидати у майстри спорту.

Можна сказати: «Справу зроблено! Справу зроблено на відмінно! Так тримати!
Категорія: Мої статті | Додав: Oleg (11.09.2011)
Переглядів: 597 | Рейтинг: 0.0/0